vodafone
+38 (050) 401-07-50
lifecell
+38 (093) 401-07-50

Перевезення вантажів

Будь переїзд, будь то офісний, дачний або квартирний, супроводжується перевезенням великогабаритних предметів, меблів, побутової техніки, крихких і речей і речей, що легко б'ються. Їх збереження і цілісність під час транспортування в чому залежить від виду транспорту та наявності спеціального оснащення для фіксації вантажу. Затребуваною і найбільш підходящою для вантажоперевезень сьогодні є Газель, що відрізняється надійністю і чудовими експлуатаційними характеристиками.

Переваги Газелі для вантажоперевезень

Вибираючи транспорт для перевезення невеликих партій вантажу, власники мувінгових компаній віддають перевагу автомобілю «Газель». Його популярність і затребуваність обумовлена ​​наступним причинами:

 1. Оптимальною вантажопідйомністю. Максимально допустима вага, який може поміститися в Газелі, становить 0.1-2 тонни. Цього достатньо для транспортування меблів, побутової техніки, будівельних матеріалів, промислового обладнання, сільгосптехніки. В умовах мегаполісу Газель є найбільш підходящим варіантом для вантажоперевезень, оскільки такому автотранспорту дозволений проїзд центральною частиною міста.
 2. Універсальністю. Газель з вантажниками Харків відмінно підходить для вирішення різних завдань - будь то переїзд або транспортування промислових товарів, продуктів харчування, побутової техніки.
 3. Економічністю. Завдяки доступній вартості запчастин до Газелі її ремонт обходиться набагато дешевше, ніж закордонних аналогів. Крім того, економна витрата палива свідчить про те, що цей автотранспорт обходиться власникам дешевше будь-якого малотоннажного автомобіля.
 4. Маневреністю. Невеликі габаритні розміри такої машини дозволяють легко маневрувати під час пробок, перебудовуватися з ряду в ряд, а також довозити вантаж безпосередньо до місця вивантаження, наприклад під'їзду. Безперешкодний доступ до кузова при цьому спрощує вантажно-розвантажувальні роботи.
 5. Наявністю додаткових місць в кабіні. Замовивши Газель, вам не доведеться витрачатися на оренду додаткового транспортного засобу для вантажників.

Де і як замовити Газель?

Замовити Газель Харків можна, звернувшись в нашу компанію. Ми маємо в своєму розпорядженні власний сучасний автопарк, в якому представлені такі машини:

 • напівпричепи газелі з максимально допустимою вагою 0,1-2 т і місткістю до 8-12-16-18 м3 - походять для перевезення будь-якого вантажу;
 • напівпричепи газелі з місткістю 16-18 м3 - в таких моделях додатково передбачена можливість верхнього завантаження;
 • напівпричіп бортовий фургон з місткістю до 5 т і обсягом до 26 м3.

Завдяки тому, що всі модифікації Газелі в нашому автопарку оснащені кузовом, покритим тентом, вантаж усередині транспорту надійно захищений від впливу атмосферних опадів, пилу, вітру і т.д.

Вартість послуги розраховується, виходячи з таких факторів:

 • ваги грузу;
 • обсягу вантажу;
 • фактичного маршруту;
 • кількості вантажників;
 • кількості годин, витрачених на виконання робіт;
 • складності транспортування;
 • додаткових послуг - завантаження, вивантаження, спуску і підйому вантажу муверами.

При замовленні Газелі клієнту необхідно уточнювати такі дані:

 • тип вантажу;
 • наявність крихких і важких предметів;
 • опис кількості та габаритів вантажу.

Після цього менеджер компанії підбирає оптимальну модель Газелі, встановлює приблизний кошторис і погоджує його з клієнтом.

Переваги співпраці з «Газелька»

Перевезення вантажів Харків, ціна якого залежить від багатьох факторів - затребувана послуга в місті. Сьогодні існує безліч транспортних компаній, кожна з яких намагається залучити клієнта своїми перевагами - вартістю, кількістю автотранспорту для вантажоперевезень або регулярними акційними пропозиціями. Серед достатку мувінгових організацій на сучасному ринку логістики вигідно виділяється компанія «Газелька», запорукою успіху якої є використання професійного автотранспорту. Співпраця з нами дозволяє розраховувати на ряд переваг, серед яких:

 1. Фінансова економія. У нас вам не доведеться переплачувати, оскільки автотранспорт підбирається відповідно до обсягу і ваги вантажу.
 2. Дотримання високих стандартів якості вантажоперевезень. Наші автомобілі оснащені додатковими кріпленнями для надійної і міцної фіксації вантажу під час транспортування.
 3. Безпека вантажоперевезень. Всі представлені в автопарку машини перебувають в справному технічному стані. Автомобілі перевіряються фахівцем СТО на наявність несправностей.
 4. Широкий спектр послуг, що надаються. Ми співпрацюємо як з юридичними, так і приватними особами, надаючи допомогу в квартирному, офісному, дачному переїздах, такелажних роботах.
 5. Високий рівень професійної підготовки вантажників. У компанії працюють виключно кваліфіковані співробітники, що зарекомендували себе з кращого боку. Вони на професійному рівні знають специфіку навантаження, фіксації і вивантаження різних видів вантажу з Газелі.

    

Анкета на вакансію
Це поле необхідно заповнити.
Спасибо за обращение! В ближайшее время с Вами свяжутся.

Користувач, оформляючи заявку на сайті www.gazelka.kh.ua (далі - Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі - Згода) відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

1. Дана Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.

2. Згода поширюється на наступну інформацію: ім'я, телефон, електронна пошта.

3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов'язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень.

4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, за згодою суб'єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.

5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: gazelka.kh@gmail.com

6. Користувач підтверджує, що, даючи Згоду, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.

7. Ця Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Дати згоду
Замовити дзвінок
Для замовлення зворотнього дзвінка заповніть будь ласка необхідні поля.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.