vodafone
+38 (050) 401-07-50
lifecell
+38 (093) 401-07-50

Такелажні роботи

Квартирний, офісний або дачний переїзд вимагає ретельної підготовки. Самостійна організація процесу перевезення речей може обернутися справжньою проблемою, з якою в силах впоратися виключно професіонали. Вони знають, як правильно завантажувати і вивантажувати великогабаритні меблі, побутову техніку, високотехнологічні пристрої і промислове обладнання (апарати, верстати). Такелажники компанії «Газелька» докладають максимум зусиль для якісної реалізації вантажно-розвантажувальних робіт.

Специфіка такелажних робіт

Такелажні роботи Харків - актуальна послуга при переїзді, установці великогабаритної техніки, монтажу-демонтажу меблів і предметів інтер'єру, а також оптимізації наявного технічного оснащення. Вона передбачає завантаження, транспортування і вивантаження габаритних вантажів за допомогою професійного обладнання. Максимально дбайливе і акуратне переміщення речей і меблів можливо за умови використання таких оснасток:

 • рокли;
 • ременів;
 • допоміжних пристроїв гідроборт;

Види такелажних послуг

Проведення вантажно-розвантажувальних робіт Харків залежить від їх різновиду. Існує кілька видів послуг:

 1. Простий такелаж. Передбачає перевезення і підйом невеликого вантажу - побутової техніки, сейфів, фортепіано, піаніно, банкоматів, кавоварок, автоматів для ведінга, котлів опалення, бойлерів, більярдних столів, і т.д.
 2. Завантаження - вивантаження вантажних автомобілів, фур.
 3. Робота вантажників на складі переміщення сортування товару, комплектація замовлень за накладними, розстановка обладнання, стелажів.
 4. Занесення будматеріалів на об'єкт.

Такелажники компанії «Газелька» працюють з різними вантажами і приймаються за завдання будь-якої складності завдяки високому рівню кваліфікації і використання професійного технічного оснащення.

Як замовити такелажні послуги?

Замовлення простих такелажних робіт здійснюється по телефону без необхідності проведення оцінки вантажу і простору. Клієнту при цьому необхідно повідомити наступні дані:

 • приблизні габарити і вагу вантажу;
 • ширину дверних прорізів і сходових маршів в під'їзді.

Замовлення вантажно-розвантажувальних робіт з середнім і високим ступенем тяжкості здійснюється дещо інакше. Перш ніж викликати вантажників для вантажно-розвантажувальних робіт, необхідно попередньо зв'язатися з менеджером і домовитися про оцінку вантажу, простору і масштабів роботи. Виклик оцінювача для огляду обстановки здійснюється безкоштовно. Після цього проводиться розрахунок вартості, і узгоджується дата проведення такелажних робіт.

Переваги співпраці з бригадою «Газельки»

Такелажні роботи - актуальні послуги в Харкові, які пропонує увазі клієнтів компанія «Газелька». Оскільки якісне виконання вантажно-розвантажувальних робіт багато в чому залежить від майстерності такелажника, штат «Газельки» включає бригаду висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом, глибокими знаннями і відповідальним ставленням до власної діяльності. Довіривши вантажно-розвантажувальні роботи співробітникам компанії, клієнт отримує ряд переваг, включаючи:

 1. Прозоре ціноутворення. Менеджер компанії підбирає техніку і вантажників відповідно до завдань клієнтів без зайвих витрат.
 2. Матеріальну відповідальність. Фахівці гарантують збереження і цілісність вантажу.
 3. Надійність. Такелажники дотримуються стандартів при перевезенні великогабаритного і нестандартного вантажу. Правила безпеки тут є пріоритетом.
Анкета на вакансію
Це поле необхідно заповнити.
Спасибо за обращение! В ближайшее время с Вами свяжутся.

Користувач, оформляючи заявку на сайті www.gazelka.kh.ua (далі - Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі - Згода) відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

1. Дана Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.

2. Згода поширюється на наступну інформацію: ім'я, телефон, електронна пошта.

3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов'язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень.

4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, за згодою суб'єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.

5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: gazelka.kh@gmail.com

6. Користувач підтверджує, що, даючи Згоду, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.

7. Ця Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Дати згоду
Замовити дзвінок
Для замовлення зворотнього дзвінка заповніть будь ласка необхідні поля.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.