vodafone
+38 (050) 401-07-50
lifecell
+38 (093) 401-07-50

Квартирний переїзд

Переїзд в нову квартиру зазвичай супроводжується позитивними емоціями. Довірте квартирний переїзд з вантажниками в Харкові компанії «Газелька», і ви будете позбавлені всього клопоту. Наші співробітники нададуть якісні послуги від розбирання меблів, пакування, знесення і завантаження транспорту. Ми допоможемо вам з перевезенням, вивантаженням і занесенням ваших речей в квартиру і розставимо меблі за вашою вказівкою.

Ціна послуги

Квартирний переїзд Харків - затребувана послуга за прийнятною ціною. У формуванні вартості зазвичай бере участь одночасно кілька чинників, серед яких:

 • час роботи;
 • вага вантажу;
 • використані матеріали для упаковки - коробки, стрейч-плівка або скотч;
 • тривалість маршруту і відстань.

Квартирний переїзд за допомогою професіоналів

Звернувшись в компанію «Газелька», клієнту вдається заощадити не тільки час, а й гроші, оскільки переїзди квартирні недорого в Харкові організовують саме тут. Співробітники компанії докладають всіх зусиль для оперативної реалізації перевезення вантажу. Вони надають повний перелік послуг, необхідних для того, щоб здійснити квартирний переїзд максимально швидко і недорого, включаючи:

 • розбирання і упаковку меблів;
 • упаковку речей - щоб уникнути пошкодження побутової техніки, дорогих предметів інтер'єру, речі потрібно правильно упакувати, використовуючи якісний пакувальний матеріал;
 • маркування побутової техніки і тендітних предметів;
 • cпуска і підйому вантажу по поверхах;
 • розвантаження і завантаження речей;
 • транспортування речей, меблів, побутової техніки.

Компанія, в якій можна замовити квартирний переїзд з вантажниками, володіє власним автопарком, де представлений широкий асортимент автомобілів для вантажоперевезень, включаючи кілька моделей газелей, а також тентований бортовий фургон збільшеної місткості. Весь транспорт оснащений спеціальними кріпленнями для фіксації вантажу, що забезпечують цілісність речей під час пересування.

При зверненні в компанію клієнту необхідно уточнити наступні дані:

 • адреса будинку, звідки виїжджаєте і куди переїжджаєте;
 • опис предметів меблів;
 • поверховість.

З питань оцінки вартості невеликого переїзду необхідно звертатися до співробітників компанії по телефону. Масштабний квартирний переїзд оцінюється попередньо по телефону, можливий виїзд співробітника на об'єкт. Спеціаліст при цьому надає клієнту безкоштовну консультацію і уточнює всі нюанси, включаючи обсяг вантажу, передбачуваний бюджет. Виходячи з цих даних, менеджер далі здійснює підбір команди вантажників і автотранспорту.

Що робить компанію найкращою в напрямку квартирних переїздів в Харкові?

Багатьох людей, які планують незабаром переїхати в нове житло, цікавить питання, де замовити квартирний переїзд в Харкові. Довірити таку серйозну справу можна тільки професіоналам, якими є співробітники компанії «газелька». Професійний квартирний переїзд приваблює клієнтів наступними особливостями:

 1. Ефективним вирішенням будь-якої проблеми. Багаторічний досвід роботи в напрямку вантажоперевезень під час квартирного переїзду в Харкові дозволяє співробітникам компанії успішно справлятися з будь-якими замовленнями, будь то транспортування речей з маленької однокімнатної квартири або великого пентхауса.
 2. Готовністю нести відповідальність за цілісність вантажу. Професійний підхід до організації переїзду в Харкові забезпечує високу якість послуги. Перш ніж почати працювати, співробітники компанії проходять інструктаж і знайомляться з правилами автомобільного перевезення вантажів.
 3. Доступною вартістю. Порівняння цін на послугу демонструє, що компанія «Газелька» - організація де можна замовити недорого квартирний переїзд в Харкові.

Співробітники компанії «Газелька» дають своїм клієнтам кілька рекомендацій щодо того, як заощадити на квартирному переїзді, зокрема:

 • вибирати автотранспорт відповідно до обсягу перевезеного вантажу;
 • використовувати якісні матеріали для упаковки речей;
 • заздалегідь підготувати вантаж до перевезення (упакувати особисті речі, посуд, звільнити холодильник, відключити пральну машинку).

Як замовити послугу?

Клієнтів, які мають намір доручити транспортування домашніх речей професіоналам з компанії, цікавить питання, як замовити квартирний переїзд в Харкові. Для замовлення послуги зв'яжіться з менеджером по телефону або залиште заявку на сайті. Представник компанії зорієнтує вас в ціні, після чого ви можете узгодити час/дату і залишити заявку на замовлення автотранспорту для переїзду.

Квартирний переїзд - одна з найбільш поширених послуг, ціна якої відрізняється доступністю. Переїхати в нове житло з максимальною економією можна, звернувшись в компанію «Газелька», де працюють виключно кваліфіковані та досвідчені фахівці, здатні грамотно організувати підготовку, завантаження і транспортування всіх речей в нове житло.

Анкета на вакансію
Це поле необхідно заповнити.
Спасибо за обращение! В ближайшее время с Вами свяжутся.

Користувач, оформляючи заявку на сайті www.gazelka.kh.ua (далі - Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі - Згода) відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

1. Дана Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.

2. Згода поширюється на наступну інформацію: ім'я, телефон, електронна пошта.

3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов'язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень.

4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, за згодою суб'єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.

5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: gazelka.kh@gmail.com

6. Користувач підтверджує, що, даючи Згоду, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.

7. Ця Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Дати згоду
Замовити дзвінок
Для замовлення зворотнього дзвінка заповніть будь ласка необхідні поля.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.