vodafone
+38 (050) 401-07-50
lifecell
+38 (093) 401-07-50

Доставка будматеріалів

Темпи будівництва в великих містах стрімко збільшуються. У великих мегаполісах будуються багатоповерхові житлові комплекси, офісні будівлі, торгові центри та інші об'єкти комерційної нерухомості. Городяни активно займаються ремонтними роботами в квартирах, будинках і котеджах. Динамічний розвиток будівельної галузі, таким чином, підвищує попит на самі будматеріали і послугу їх доставки по місту. У великих мегаполісах працюють десятки, а то і сотні різних компаній з вантажоперевезення, вибирати між якими стає все складніше і складніше. Якщо ви хочете перевезти будматеріали Харків максимально якісно і швидко, звертайтеся в «Газельку». Професійний підхід співробітників компанії до навантаження-вивантаження і транспортування матеріалів забезпечує збереження цілісності їх упаковки, споживчих властивостей і показників якості.

Особливості транспортування будівельних матеріалів

Вантажоперевезення будматеріалів вимагає акуратності і достатнього рівня кваліфікації вантажників для їх безпечного транспортування. Фахівці компанії «Газелька» готові поділитися з вами своїми знаннями про специфіку доставки будівельних матеріалів вантажним автотранспортом. Серед матеріалів, які найчастіше потребують перевезення, можна виділити:

 1. Щебінь. Цей сипучий матеріал має широку сферу застосування. Він використовується для заливки тротуару або доріжки, закладки фундаменту (при додаванні до бетону), а також в якості основи в багатьох будівельних роботах. Матеріал перевозиться в самоскиді. Щоб уникнути розсипання транспортовання щебеню краще доручити співробітникам «Газельки».
 2. Цегла. Найбільш затребуваний будматеріал завдяки ряду корисних експлуатаційних характеристик. Його навантажують на палети і в контейнери, після чого скріплюють спеціальним замком, щоб уникнути будь-яких пошкоджень.
 3. Пісок. Він перевозиться в мішках або доставляється насипом в кузові бортового автотранспорту.
 4. Матеріали для покрівлі. Вони використовуються в ході монтажу дахів. Це можуть бути сталеві листи, металочерепиця, шифер, м'яка покрівля, руберойд і т.д. Всі перераховані вище покрівельні матеріали вимагають акуратного завантаження і транспортування. У цьому питанні вам завжди готові прийти на допомогу наші вантажники. Вони знають як потрібно правильно завантажувати і фіксувати будматеріали в кузові машини.
 5. Труби. Арматуру і труби зазвичай перевозять в машинах з подовженими бортами. Оскільки упаковка з цими виробами важить від 100 кг, вантажно-розвантажувальні роботи краще доручити досвідченим вантажникам, які працюють в компанії «Газелька»
 6. Цемент. Цей матеріал доставляють у мішках вагою 25 або 50 кг. У нас можна замовити транспортування декількох таких мішків або великої партії цементу.
 7. Деревина. Дерев'яні конструкції перевозити найлегше. Для того щоб доставка будматеріалів Харків обійшлася клієнту максимально дешево, ми підбираємо автотранспорт в суворій відповідності з габаритами і об'ємом матеріалів.

Перевезення будматеріалів: скільки коштує і як замовити послугу?

Перевезення будматеріалів - комплексна послуга, вартість якої розраховується індивідуально для кожного клієнта. Її ціна формується з урахуванням наступних критеріїв:

 • габаритів вантажу - обсягу, кількості та розмірів упаковки, в якому будуть перевозитися будматеріали;
 • кількості муверів і такелажників, задіяних в роботі;
 • вантажопідйомності автотранспорту;
 • способу навантаження і розвантаження;
 • відстані, на яке потрібно доставити будівельні матеріали;
 • обсягу і довжини кузова.

Для замовлення вантажного автотранспорту залиште телефонну заявку із зазначенням наступних даних:

 • параметрів вантажу - обсяг, розмір, кількість (наприклад, мішків);
 • необхідності в вантажниках;
 • потреби в палетах і засобах фіксації - ременях.

Після отримання заявки менеджер компанії складає приблизний кошторис і орієнтовний транспортний маршрут. Узгодження складеного плану з замовником є ​​одним з фінальних етапів співпраці перед безпосереднім перевезенням заявленого вантажу.

Переваги співпраці з компанією «Газелька»

Компанія «Газелька» є надійним помічником в організації безпечного перевезення будівельних матеріалів в Харкові. Ми маємо все необхідне для того, щоб забезпечити якісну і швидку доставку вантажу по місту та за його межами, включаючи:

 1. Власний автопарк. Технічна база компанії включає автотранспорт різної вантажопідйомності і обсягу. У нашому автопарку представлено кілька напівпричепних модифікацій Газелі, а також бортовий фургон Тата з можливістю завантаження будівельних матеріалів вагою до 5 т.
 2. Висококваліфікований штат. У нас працюють професійні водії, які добре знають специфіку перевезення технічних вантажів, а також досвідчені вантажники і такелажники, які виконують навантаження-розвантаження максимально швидко і якісно.

Збереження будівельних матеріалів - наш пріоритет. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що ваші будівельні матеріали будуть доставлені в строк і з дотриманням всіх стандартів безпеки.

Анкета на вакансію
Це поле необхідно заповнити.
Спасибо за обращение! В ближайшее время с Вами свяжутся.

Користувач, оформляючи заявку на сайті www.gazelka.kh.ua (далі - Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі - Згода) відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

1. Дана Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.

2. Згода поширюється на наступну інформацію: ім'я, телефон, електронна пошта.

3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов'язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень.

4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, за згодою суб'єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.

5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: gazelka.kh@gmail.com

6. Користувач підтверджує, що, даючи Згоду, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.

7. Ця Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Дати згоду
Замовити дзвінок
Для замовлення зворотнього дзвінка заповніть будь ласка необхідні поля.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.