vodafone
+38 (050) 401-07-50
lifecell
+38 (093) 401-07-50

Дачний переїзд

Літня пора - найкращий час для відпочинку на дачі. У цей час багато жителів великих міст залишають галасливий мегаполіс і переїжджають за місто. Для комфортного проживання на дачі протягом декількох місяців багато людей перевозять дрібну побутову техніку, предмети меблів і т.д. Правильніше за все довірити ці турботи професіоналам вантажоперевізної компанії «Газелька».

Підготовка речей до переїзду

Дачний переїзд Харківська область - основний напрямок діяльності компанії «Газелька», тому її співробітники докладають всіх зусиль для якісної організації перевезення майна. Вантажники гарантують безпечне транспортування крихких предметів і предметів, що легко б'ються, меблів, великої і дрібної побутової техніки за умови їх правильної упаковки і збору. Щоб уникнути збитків і втрат слід скористатися кількома рекомендаціями щодо підготовки речей до переїзду, серед яких:

 • Використання якісних пакувальних матеріалів. Для упаковки кращим чином підходять картонні коробки, широкий скотч, спеціальна повітряно-бульбашкова плівка, а також стрейч плівка. Дрібні предмети можна зібрати в сумку. Тендітні предмети і редмети, що легко б'ються, рекомендується упаковувати в бульбашкову плівку. Меблі необхідно попередньо розібрати, масивні нерозбірні шафи і тумбочки зазвичай перев'язуються скотчем або стрейч плівкою.
 • Маркування речей. Коробки з приладдям для кухні, ванної, вітальні, спальні краще нумерувати або маркувати окремо.

Послуги компанії

Дачний переїзд - послуга комплексна. Клієнти, котрі довірили перевезення дрібних речей і великогабаритних предметів професіоналам компанії «Газелька», можуть розраховувати на якісний і оперативний сервіс. Тут надається цілий спектр послуг, що полегшують дачний переїзд, серед яких:

 • упаковка меблів, побутової техніки та тендітних предметів;
 • маркування коробок;
 • швидке навантаження і надійна фіксація вантажу в кузові машини;
 • дбайливе розвантаження речей;
 • проведення такелажних робіт;
 • забезпечення відповідним автотранспортом;
 • підйом і спуск вантажу на поверх (за попередньою домовленістю).

Ціна послуги розраховується індивідуально для кожного клієнта. У формуванні вартості беруть участь наступні критерії:

 • час роботи;
 • загальний обсяг вантажу, включаючи особисті речі, предмети інтер'єру, побутову техніку;
 • використані пакувальні і захисні матеріали;
 • відстань з точки А в точку В;
 • кількість вантажників і автомобілів, задіяних в переїзді;
 • необхідність розбирання-збирання меблів, побутової техніки.

При плануванні невеликого переїзду його вартість можна розрахувати в телефонному режимі. Для цього необхідно зв'язатися з менеджером і вказати всі потрібні дані. Попередня оцінка великого переїзду проводиться фахівцем компанії за адресою, звідки планується виїзд. «Газелька» надає послугу виклику оцінювача абсолютно безкоштовно. Розрахунок вартості фахівцем компанії дозволяє клієнту правильно спланувати бюджет переїзду.

Для того щоб замовити дачний переїзд Харків, зв'яжіться з менеджером компанії і залиште йому наступні дані:

 • адреса квартири та дачної ділянки, куди планується переїзд;
 • докладний опис предметів меблів (при невеликому переїзді);
 • адреса будинку для безкоштовної оцінки майна та обсягу роботи (при великому переїзді).

Чому варто довірити дачний переїзд компанії «Газелька»?

Дачний переїзд з вантажниками - правильне рішення, що позбавляє клієнта багатьох клопотів. Співробітникам «Газельки» можна довірити найважчі і нестандартні завдання, з будь-якою з яких вони впораються на професійному рівні. Тут завжди готові прийти на допомогу в підборі відповідного часу і розробці комфортного маршруту.

Автопарк компанії укомплектований транспортом різної вантажопідйомності і обсягу вантажного відсіку, включаючи:

 • тентовані газелі;
 • тентований боротовой фургон.

Вантажні автомобілі поєднують достатню місткість, універсальність і відмінну маневреність. Вони оснащені всім необхідним для здійснення швидкого і, що важливо, якісного переїзду. Удосконалена системи фіксації вантажу додатково забезпечує безпеку перевезень, гарантуючи цілісність тендітних предметів, а також збереження побутової техніки та меблів.

Таким чином, компанія має все необхідне для швидкої і якісної реалізації переїзду, включаючи:

 • власний автотранспорт для вантажоперевезень;
 • кваліфікований персонал з великим досвідом в сфері вантажоперевезень, глибокими знаннями і відповідальним ставленням до роботи;
 • професійні інструменти для розбирання і демонтажу меблів, побутової техніки;
 • пристосування і механізми для фіксації вантажів.
Анкета на вакансію
Це поле необхідно заповнити.
Спасибо за обращение! В ближайшее время с Вами свяжутся.

Користувач, оформляючи заявку на сайті www.gazelka.kh.ua (далі - Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі - Згода) відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

1. Дана Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.

2. Згода поширюється на наступну інформацію: ім'я, телефон, електронна пошта.

3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов'язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень.

4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, за згодою суб'єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.

5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: gazelka.kh@gmail.com

6. Користувач підтверджує, що, даючи Згоду, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.

7. Ця Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Дати згоду
Замовити дзвінок
Для замовлення зворотнього дзвінка заповніть будь ласка необхідні поля.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.