vodafone
+38 (050) 401-07-50
lifecell
+38 (093) 401-07-50

Вантажоперевезення

У «Газельці» всі автомобілі завжди справні, а вантажники та водії — ввічливі та акуратні. GPS-контроль вантажу, що перевозиться. Це наша гарантія того, що всі ваші речі прибудуть вчасно і в безпеці, незалежно від масштабів переїзду!

Квартирний переїзд

Переїзд в нову квартиру зазвичай супроводжується позитивними емоціями. Довірте квартирний переїзд з вантажниками в Харкові компанії «Газелька», і ви будете позбавлені всього клопоту. Наші співробітники нададуть якісні послуги від розбирання меблів, пакування, знесення і завантаження транспорту. Ми допоможемо вам з перевезенням, вивантаженням і занесенням ваших речей в квартиру і розставимо меблі за вашою вказівкою.

Офісний переїзд

Офісне приміщення - обличчя компанії, тому, коли справи фірми йдуть в гору, її керівники починають замислюватися про розширення і поліпшення умов праці. Оптимальний варіант в такій ситуації - переїзд в новий, більш просторий офіс, вимагає зупинки виробничого процесу. Якщо ви хочете, щоб перевезення речей, меблів, техніки та іншого вантажу пройшло якомога швидше, доручіть цю справу професіоналам. Звернувшись до фахівців компанії «Газелька», Ви зможете розраховувати на якісне виконання роботи. Тут вирішуються проблеми будь-якої складності в максимально короткі терміни.

Дачний переїзд

Літня пора - найкращий час для відпочинку на дачі. У цей час багато жителів великих міст залишають галасливий мегаполіс і переїжджають за місто. Для комфортного проживання на дачі протягом декількох місяців багато людей перевозять дрібну побутову техніку, предмети меблів і т.д. Правильніше за все довірити ці турботи професіоналам вантажоперевізної компанії «Газелька».

Такелажні роботи

Квартирний, офісний або дачний переїзд вимагає ретельної підготовки. Самостійна організація процесу перевезення речей може обернутися справжньою проблемою, з якою в силах впоратися виключно професіонали. Вони знають, як правильно завантажувати і вивантажувати великогабаритні меблі, побутову техніку, високотехнологічні пристрої і промислове обладнання (апарати, верстати). Такелажники компанії «Газелька» докладають максимум зусиль для якісної реалізації вантажно-розвантажувальних робіт.

Перевезення вантажів

Будь переїзд, будь то офісний, дачний або квартирний, супроводжується перевезенням великогабаритних предметів, меблів, побутової техніки, крихких і речей і речей, що легко б'ються. Їх збереження і цілісність під час транспортування в чому залежить від виду транспорту та наявності спеціального оснащення для фіксації вантажу. Затребуваною і найбільш підходящою для вантажоперевезень сьогодні є Газель, що відрізняється надійністю і чудовими експлуатаційними характеристиками.

Доставка будматеріалів

Темпи будівництва в великих містах стрімко збільшуються. У великих мегаполісах будуються багатоповерхові житлові комплекси, офісні будівлі, торгові центри та інші об'єкти комерційної нерухомості. Городяни активно займаються ремонтними роботами в квартирах, будинках і котеджах. Динамічний розвиток будівельної галузі, таким чином, підвищує попит на самі будматеріали і послугу їх доставки по місту. У великих мегаполісах працюють десятки, а то і сотні різних компаній з вантажоперевезення, вибирати між якими стає все складніше і складніше. Якщо ви хочете перевезти будматеріали Харків максимально якісно і швидко, звертайтеся в «Газельку». Професійний підхід співробітників компанії до навантаження-вивантаження і транспортування матеріалів забезпечує збереження цілісності їх упаковки, споживчих властивостей і показників якості.

Тарифи на перевезення автомобілями за готівковий розрахунок

Вид автомобіля Види автомобілів
Вартість при замовленні на 1 годину
Тентована газель (4.05 x 1.95 x 2.04)
замовлення на 1 годину
500 грн година
2 години 800 грн далі 400 грн
Тентована газель (4.05 х 2.01 х 2.2)
замовлення на 1 годину
500 грн година
2 години 800 грн далі 400 грн
Тентована газель (4.4 х 1.95 х 2.1)
замовлення на 1 годину
500 грн година
2 години 800 грн далі 400 грн

*Перевізник залишає за собою право змінювати вартість тарифу щодо особливостей вантажу та умов його перевезення.


Замовлення автомобіля на 1 годину на розсуд диспетчера за наявності транспорту в цьому районі.

По місту понад 5 км за 1 годину для автомобілів Газель 22 грн км.

За містом тариф в обидві сторони 18 грн км

Чотириметрові автомобілі Газель мають можливість верхні та бічні завантаження.

За безготівковим розрахунком вартість послуг збільшується, уточнюйте у менеджера

Анкета на вакансію
Це поле необхідно заповнити.
Спасибо за обращение! В ближайшее время с Вами свяжутся.

Користувач, оформляючи заявку на сайті www.gazelka.kh.ua (далі - Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі - Згода) відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

1. Дана Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.

2. Згода поширюється на наступну інформацію: ім'я, телефон, електронна пошта.

3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов'язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень.

4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, за згодою суб'єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.

5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: gazelka.kh@gmail.com

6. Користувач підтверджує, що, даючи Згоду, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.

7. Ця Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Дати згоду
Замовити дзвінок
Для замовлення зворотнього дзвінка заповніть будь ласка необхідні поля.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.