vodafone
+38 (050) 401-07-50
lifecell
+38 (093) 401-07-50

Пакувальні матеріали - одна з найпоширеніших товарних позицій в Україні на сьогодні. Ви можете придбати будь-який пакувальний матеріал за оптовими цінами в інтернет-магазині ТОВ “Фавікон”.

У нашому магазині представлені:

  • Плівка повітряно пухирчаста.
  • Скотч.
  • Стрейч плівка.
  • Плівка харчова ПВХ.
  • Скриньки.
  • Гофрокартон.
  • Пергаментний папір для випікання.
  • І багато іншого.

Придбати пакувальні матеріали Ви можете в інтернет-магазині www.favicon.com.ua!
Наш асортимент пакувальних матеріалів дозволяє задовольнити запити великої кількості покупців від невеликого магазину роздрібного до великого підприємства. За потреби менеджери магазину допоможуть зробити хорошу знижку, нам важливий кожен клієнт. При великому обсязі замовлення діють оптові ціни, і доставка по Харкову здійснюється безкоштовно.

Бажаєте купити пакувальні матеріали оптом чи в роздріб? Залиште ваші дані у форму заявки на сайті або зателефонуйте.
Тел. 057-757-00-00; 097-040-07-50; 067-465-19-88; 095-541-35-62; 099-245-57-25; 073-369-50-05.

Анкета на вакансію
Це поле необхідно заповнити.
Спасибо за обращение! В ближайшее время с Вами свяжутся.

Користувач, оформляючи заявку на сайті www.gazelka.kh.ua (далі - Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі - Згода) відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

1. Дана Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.

2. Згода поширюється на наступну інформацію: ім'я, телефон, електронна пошта.

3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов'язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень.

4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, за згодою суб'єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.

5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: gazelka.kh@gmail.com

6. Користувач підтверджує, що, даючи Згоду, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.

7. Ця Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Дати згоду
Замовити дзвінок
Для замовлення зворотнього дзвінка заповніть будь ласка необхідні поля.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.