vodafone
+38 (050) 401-07-50
lifecell
+38 (093) 401-07-50

Вiдгуки

Залишено відгуків ( 10 )
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу. Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Дякую за відгук!
* Всі поля відмічені зірочкою, обов'язкові до заповнення
** Розмір завантаження не повинен перевищувати 16 Мб
*** Допустимі дозволу файлів: .txt, .doc, .docx, .odt, .rtf, .pdf, .jpg, .jpeg, .png, .xls, .xlsx, .ods
Дмитрий
30/07/2019 14:25
Большое спасибо
Анжела
14/08/2019 16:14
Большое СПАСИБО за четкую отлаженную квалифицированную роботу специалистов Саши и Антона. Три часа без "перекуров" и разговоров! Индивидуальный подход к заказу, с предварительным просчетов кубатуры необходимой машины. Каждой вещи - свое место, закретительные ремни в достатке. Спасибо! Анжела Копейка, Киев.
Яна Мещанова
11/11/2020 13:55
Спасибо за Переезд ! Сделали всё очень профессионально ! Рассчитывала что будет намного дольше по времени ! Мне все очень понравилось !
Анастасия
11/11/2020 14:18
Ставлю оценку 5 балов , так как оператор вежливый все объяснил и не нервничал когда я задавала странные вопросы , машина чистая и под мои вещи проложили картон и от грузчиков не несло перегаром. В общем меня все устроило за те деньги что я заплатила.
Александр Коваленко
11/11/2020 14:32
Переезжали вчера. Спасибо за Переезд! Предполагал что переезжать буду минимум 2 дня. Ребята просто Класс ! Я стоял смотрел на шкаф как баран на новые ворота хотел подготовиться сам к переезду и разобрать его , но в связи с тем что хлопот кроме переезда ещё очень много , я был в полном ступоре . Узнал у грузчиков что они могут разобрать и собрать шкаф, не думал что так можно ! Пока я собирал детские вещи , ребята сняли двери с зеркалами замотали их стрейчевой пленкой и разобрали шкаф ! После увиденного я уже был спокоен и понимал что с таким подходом к клиенту ребята точно получат в благодарность на чай ! Михаилу грузчику Отдельное спасибо !
Анна
11/11/2020 14:41
Уложилась в минимальный заказ. Осталась очень довольна! Меня взяли с собой в кабину , так как был грузчик-водитель и мне не пришлось вызывать отдельно такси. Вещей у меня было не много , по этому загрузились и выгрузились очень быстро. Ребята так держать !
Алина
12/11/2020 13:00
Знала бы я что все будет нормально , не пользовалась бы услугами 3040 , на которые я потратила кучу денег , просто потому что не вложилась в час . Теперь знаю что все нормально , буду пользоваться вашими услугами. Спасибо!
Алексей
12/11/2020 15:59
Все прошло успешно. Вежливый диспетчер. Нормальный водитель . Адекватные грузчики. Благодарю!
Костянтин
13/02/2023 22:19
Мешкаю у місті Харків, замовляв авто на переїзд квартири. 1. Водій був вчасно. 2. Вантажники працювали добре, все майно загрузили та вигрузили без пошкоджень. Дуже задоволений роботою цієї фірми, всім рекомендую. Ціна якість.
Микола
15/02/2023 09:59
Велика подяка за допомогу євакуаціі ! Швидко не дорого . Перевозили батьків з Купянска в Люботін . Машина чиста .Водій порадив як все розтавити , все довізли ціле.
Анкета на вакансію
Це поле необхідно заповнити.
Спасибо за обращение! В ближайшее время с Вами свяжутся.

Користувач, оформляючи заявку на сайті www.gazelka.kh.ua (далі - Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі - Згода) відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

1. Дана Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.

2. Згода поширюється на наступну інформацію: ім'я, телефон, електронна пошта.

3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов'язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень.

4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, за згодою суб'єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.

5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: gazelka.kh@gmail.com

6. Користувач підтверджує, що, даючи Згоду, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.

7. Ця Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Дати згоду
Замовити дзвінок
Для замовлення зворотнього дзвінка заповніть будь ласка необхідні поля.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.