vodafone
+38 (050) 401-07-50
lifecell
+38 (093) 401-07-50
Стаття

Правильна упаковка і транспортування меблів

При переїзді найчастіше найгабаритними і масивними вантажами є предмети меблів. З огляду на досить невеликі розміри дверних прорізів і сходових клітин, буває непросто транспортувати меблі з поверху будівлі до автомобіля. Не вся вантажна автотехніка здатна розмістити в кузові великі меблі. До того ж існує ризик пошкодження крихких елементів або нанесення подряпин і відколів при транспортуванні.

У зв'язку з цим для запобігання руйнування і збереження привабливого вигляду меблів слід ретельно їх упаковувати і дотримуватися заходів безпечного перевезення вантажним автотранспортом.

Підготовка меблів до перевезення

Перед упаковкою меблі необхідно підготувати таким способом:

 • з усіх полиць, шафок і внутрішніх відділень приберіть збережені в них предмети - це полегшить загальну масу і збереже речі від поломок і втрати;
 • корпусні великі меблі (шафи, стелажі, гарнітури і комоди) необхідно розібрати - зніміть скляні полиці і навісні дверцята, витягніть шухляди, відокремте стінки і інші розбірні елементи;
 • якщо меблі зібрані нерознімним кріпленням, то необхідно вийняти накладні полиці та інші деталі, які піддаються зніманню;
 • зніміть також виступаючі частини, які будуть заважати упаковці і перенесенні: ручки, декоративні елементи;
 • всі кріпильні деталі зберіть в пакети або коробки окремо для кожного предмета мебелі;
 • з м'яких меблів потрібно зняти тільки навісні частини і деталі декоративного оформлення;
 • підпишіть при необхідності все роз'ємні частини, щоб при складанні не виникло труднощів;
 • при виявленні пошкоджень і поганого регулювання виконайте дрібний ремонт меблів до упаковки і навантаження.

Підготовчі роботи і правильна упаковка допоможуть надалі уникнути пошкодження меблів, нанесення подряпин і тріщин, втрати окремих дрібних елементів, а також більш компактно укласти і розмістити вантаж в автомобілі. Буде розсудливо довірити цей етап працівникам перевізника. Фахівці компанії «Газелька» допоможуть швидко і якісно розібрати і приготувати ваші меблі для транспортування.

Як правильно упакувати меблі

Підготовлені предмети меблів і розбірні комплектуючі необхідно правильно упакувати, щоб не завдати шкоди при перевезенні. Упаковку потрібно виробляти згідно з такими правилами:

 • всі дрібні однотипні елементи (полиці, дверцята) складають разом, розділяючи їх пакувальної папером;
 • кожну групу даних елементів перемотують стрейч плівкою або фіксують скотчем, щоб скріпити їх і не допустити тертя і утворення подряпин;
 • дрібні предмети укладають в поліетиленові пакети і розміщують в картонних коробках;
 • скляні частини повністю обертають папером або пухирчастою плівкою і додатково захищають гофрокартоном;
 • нерозбірні меблі обертають за допомогою стрейч плівки, встановлюючи в деяких місцях підкладки з поролону;
 • кути дорогих і антикварних меблів додатково захищають картонними куточками;
 • м'які меблі цілком обертають за допомогою стрейч плівки і фіксують скотчем.

Правила безпечного транспортування меблів

Упаковані меблі слід акуратно переносити і перевозити автотранспортом. Важливо не упускати падіння важких предметів з висоти. Скляні елементи слід транспортувати з особливою обережністю і складати їх окремо, не допускати укладання на них важких речей. Підлога кузова автомобіля повинна бути неслизькою і без твердих гострих предметів, які можуть подряпати і продавити меблі. Можливо, буде потрібно застелити його м'якою тканиною, розмістити підкладки.

Обшивка кузова повинна надійно захищати від вологості, пилу і бруду. Важкі меблі закріплюють за допомогою ременів, мотузок і канатів. У процесі перевезення слід обмежуватися помірним швидкісним режимом. З огляду на якість наших доріг, краще не розганяти автомобіль понад 60 км / год. Водії мувінгової компанії «Газелька» перевезуть ваші меблі акуратно і вчасно, вибравши найраціональніший маршрут по місту Харків і області.

Анкета на вакансію
Це поле необхідно заповнити.
Спасибо за обращение! В ближайшее время с Вами свяжутся.

Користувач, оформляючи заявку на сайті www.gazelka.kh.ua (далі - Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі - Згода) відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

1. Дана Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.

2. Згода поширюється на наступну інформацію: ім'я, телефон, електронна пошта.

3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов'язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень.

4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, за згодою суб'єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.

5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: gazelka.kh@gmail.com

6. Користувач підтверджує, що, даючи Згоду, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.

7. Ця Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Дати згоду
Замовити дзвінок
Для замовлення зворотнього дзвінка заповніть будь ласка необхідні поля.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.