vodafone
+38 (050) 401-07-50
lifecell
+38 (093) 401-07-50
Стаття

Чи є у вас машини для перевезення вантажів близько 5-ти тонн

Транспортна компанія «Газелька» в місті Харкові зарекомендувала себе, як надійний і якісний перевізник. Наш профіль - транспортні послуги, вантажні автомобільні перевезення. Ми займаємося вантажоперевезеннями, щодня по всій території міста і області. У нас в наявності свій автопарк і сучасна логістика. Клієнт отримує весь комплекс транспортних послуг, пов'язаних з доставкою і перевезенням вантажів. Компанія гарантує доставку вантажу в потрібне місце вчасно, а також в повній цілості. Наявність великого досвіду і професіоналізм співробітників дозволяють максимально оптимізувати витрати і привести вартість перевезень до оптимального рівня.

У нашому розпорядженні тентований бортовий фургон Тата. Автомобіль має збільшену місткість з передбаченою можливістю верхнього і бічного завантаження.

Тариф за містом необхідно рахувати в обидві сторони. При проведенні безготівкового розрахунку вартість транспортних послуг буде збільшена на 10%. Також у Вас є можливість замовити автомобіль з водієм - експедитором + 50 грн за годину роботи. Зверніть увагу, що вартість послуг після 20:00 розраховується по полуторному тарифу.

Перелік послуг з перевезень вантажів

Наша компанія надає широкий спектр послуг з вантажоперевезень. З нашою допомогою можна без проблем здійснити квартирні або офісні переїзди, провести доставку важких і габаритних вантажів: піаніно, сейфів, більярдних столів, вітрин і холодильників, вивіз будівельного сміття і доставку будматеріалів. У переліку наших послуг:

  • упаковка меблів і особистих речей;
  • складання та розбирання меблів;
  • навантаження, перевезення та розвантаження майна;
  • розстановка майна відповідно до побажань клієнта;
  • вивезення сміття, що утворилося в процесі переїзду.

Під час перевезення оплачується тільки відпрацьований час за фактом. Весь відлік часу починається з моменту початку роботи. Оплата здійснюється по її закінченню.

Як працює мувінгова компанія «Газелька»

Якщо Вам складно визначитися з вибором машини, прорахувати витрати на доставку вантажів, вибрати необхідний тариф, зателефонуйте в мувінгову компанію «Газелька» і ми разом підберемо те, що потрібно. Діяльність нашого підприємства спрямована на те, щоб зробити вантажні перевезення по Харкову найбільш зручними і вигідними, адже відгуки та рекомендації клієнтів - запорука успіху компанії.

У цьому питанні допоможе диспетчер з вантажоперевезень. Потрібно розуміти, що вибір автомобіля відбивається на якості перевезення і на тривалості виконання замовлення. Правильний вибір машини дозволить заощадити, головне ретельно розрахувати обсяг і вагу вантажу.

Незалежно від габариту і ваги вантажу, що перевозиться, компанія зробить переїзд найменш важким і витратним. Такі ситуації, як перевезення невеликих предметів меблів, пральної машини, холодильника, офісного обладнання, проста покупка ортопедичного матраца призводять до вибору компаній транспортних послуг. Але тут немає нічого складного. Досить зв'язатися з диспетчером і замовити перевезення вантажу за найприйнятнішими цінами в Харкові.

Вартість кожного вантажоперевезення розраховується індивідуально, враховуючи характеристики вантажу, вибір тарифу, задіяння вантажників, але завжди на взаємовигідних умовах.

Набравши телефонний номер або написавши на сайті, Ви зможете обговорити з диспетчером всі питання, пов'язані з транспортним перевезенням. У нас кваліфікований персонал і зручний графік роботи. Впевнені, що співпраця з нашою компанією буде для вас взаємовигідною.

Унікальна послуга "переїзд під ключ"

Переїзд під ключ має на увазі виконання повністю квартирного або офісного переїзду без фізичної участі замовника. Всі роботи виконують співробітники компанії "Газелька". Розбирання меблів, упаковка всього вмісту, завантаження в автомобіль і вивантаження з занесенням в квартиру/офіс, збірка з розміщенням на місця, зазначені замовником.

Анкета на вакансію
Це поле необхідно заповнити.
Спасибо за обращение! В ближайшее время с Вами свяжутся.

Користувач, оформляючи заявку на сайті www.gazelka.kh.ua (далі - Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі - Згода) відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

1. Дана Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.

2. Згода поширюється на наступну інформацію: ім'я, телефон, електронна пошта.

3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов'язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень.

4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, за згодою суб'єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.

5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: gazelka.kh@gmail.com

6. Користувач підтверджує, що, даючи Згоду, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.

7. Ця Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Дати згоду
Замовити дзвінок
Для замовлення зворотнього дзвінка заповніть будь ласка необхідні поля.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.