vodafone
+38 (050) 401-07-50
lifecell
+38 (093) 401-07-50

Про нас

Фірма «Газелька» здійснює вантажоперевезення у Харкові з 2003 року, надаючи своїм клієнтам недорогі та якісні послуги з переїзду.

Наші спеціалісти творчо підходять до поставлених завдань, намагаючись знайти індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта. З нами домашній переїзд перестане бути схожим на стихійне лихо, перетворюючись на сплановану та організовану подію.

Якщо вам потрібно замовити газель у Харкові — сміливо звертайтесь до «Газельки»! Ви переміщаєте офіс чи склад? Потрібна доставка меблів чи будматеріалів? Вам необхідно організувати дачний переїзд? Три види тентованих газелів з різним об'ємом та тоннажем, а також промтоварний фургон для великогабаритних вантажів – ми зможемо виконати вантажоперевезення та такелажні роботи будь-яких типів.

З «Газелькою» вантажоперевезення та переїзд більше не проблема, адже ми надаємо широкий асортимент послуг, які допоможуть вам заощадити час та нерви! У нас ви можете замовити як переїзд під ключ, так і бюджетне вантажоперевезення меблів. Також у «Газельці» ви можете замовити послуги вантажників. Всім відомо, скільки клопоту може завдати перевезення деяких предметів — із «Газелькою» це не проблема! Нашим вантажникам під силу навантаження та перевезення будь-яких предметів, у тому числі перевезення піаніно. Щоб замовити газель, просто заповніть спеціальну форму на нашому сайті, або залиште свою заявку на дзвінок – ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

Величезний досвід роботи та тисячі позитивних відгуків зарекомендували нас як надійну та професійну мувінгову фірму. "Газелька" - це швидко, надійно і недорого. Наше кредо — пунктуальність, матеріальна відповідальність та професіоналізм!

Точний час подачі машини
Машина буде на адресу у чітко визначений час.
Доступні та лояльні розцінки
Ціна зафіксована та називається відразу, під час оформлення замовлення.
Швидкий заказ. Без зайвих питань
Заявка передається водієві протягом кількох хвилин.
Анкета на вакансію
Це поле необхідно заповнити.
Спасибо за обращение! В ближайшее время с Вами свяжутся.

Користувач, оформляючи заявку на сайті www.gazelka.kh.ua (далі - Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі - Згода) відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

1. Дана Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.

2. Згода поширюється на наступну інформацію: ім'я, телефон, електронна пошта.

3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов'язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень.

4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, за згодою суб'єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.

5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: gazelka.kh@gmail.com

6. Користувач підтверджує, що, даючи Згоду, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.

7. Ця Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Дати згоду
Замовити дзвінок
Для замовлення зворотнього дзвінка заповніть будь ласка необхідні поля.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.